O mnieHej, to ja dla Ciebie piszę 😉
Jestem Agata i mieszkam w Bielsku-Białej. Na co dzień pracuje w korpo, a w czasie wolnym uciekam ku różnorakiej aktywności fizycznej. Zakochana w górach, długich spacerach i książkach. Poukładana niczym tryby w szwajcarskim zegarku, a przy tym niepoprawna optymistka, uwielbiająca spontany. Połączenie ścisłego umysłu z artystyczną duszą.

Blog powstał końcem roku 2014, ale górska pasja rodzi się dużo wcześniej, bo góry były obecne w moim życiu od zawsze. Góry to mój sposób na reset twardy. To właśnie tam wysoko ładuję akumulatory, a przebywanie nad poziomem morza daje mi olbrzymiego kopa energetycznego. W górach szukam ciszy, pcham się zawsze tam, dokąd inni niekoniecznie chodzą. Pośród strzelistych skał i zielonych wzgórz szukam azylu, próbuje odnaleźć siebie, uspokoić duszę. Wyznaję zasadę, że życie nie składa się z sumy oddechów, lecz z chwil, które zapierają dech w piersiach. Dla mnie góry to pasja, która ciągnie mnie coraz wyżej na szczyty. I tą pasją zamierzam się tu z Wami dzielić...

Z górskim pozdrowieniem,
Agata
13 komentarzy:

 1. Fajnie tutaj. Dodaję obowiązkowo do mojej listy linków :) Radości z prowadzenia bloga i wielu uśmiechów w górach! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmobilizował mnie Twój blog by powrócić w Beskid , ostatnio pewnie z 10 lat temu bywałem na tych trasach.Pozdrawiam "sąsiad" z Kęt .

  OdpowiedzUsuń
 3. trafny opis pasji i moich własnych odczuć dotyczących wycieczek górskich, piękne zdjęcia, może spotkamy się kiedyś na szlaku a może już spotkaliśmy :) pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych wypadach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pozytywne słowo :) również życzę zdobycia wielu szczytów i do zobaczenia... gdzieś w górach :)

   Usuń
 4. Bardzo przyjemnie się czyta i ogląda :) Taki blog mobilizuje nas do poważniejszego myślenia o Beskidach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mnie jest przyjemnie jak ktoś czyta i ogląda :) a w Beskidy zapraszam, na pewno nie pożałujecie :)

   Usuń
 5. Bo życie składa się ... a ... W górach jest wszystko co kocham ... (Harasymowicz) - to o Bieszczadach. Byłoby miło, gdyby po lewej stronie pojawił się także link "Bieszczady". Może w związku z KGP - Tarnica? To niezwykle urokliwe miejsce zasługuje na Twoją wizytę. Wielki "szacun" dla Ciebie; za górskie "odchylenie", za wrażliwość, szczerość i za ten krótki fragment o Wiktorówkach ... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bieszczady pojawia się niedługo, ponieważ właśnie tam zaplanowałam swój tegoroczny urlop. Postaram się jak najwięcej zobaczyć i oczywiście wszystko zrelacjonuję na blogu.

   Usuń
 6. Pozdrowienia z południa :)
  Bardzo przyjemna strona, zdjęcia ładne, z przyjemnością przeglądam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam :) Szukając pewnych szlaków (dokładnie na Śnieżnik, ale chyba nie ma :( ?) trafiłam na tą stronę i jestem zachwycona :) Część tych szlaków znam, części nie, a część jest w moich planach, i choć zdrowie (a raczej jego brak) nie pozwala mi na szalone wyprawy, długie czy w wysokie góry, to dzięki Twoim opisom i zdjęciom mogę powspinać się wirtualnie :) Dziękuję i na pewno nie raz tutaj wrócę :)

  OdpowiedzUsuń